Kelly i Michelle dołączą do Beyoncé i Jay-Z podczas trasy “On The Run II”?

6 czerwca Beyoncé i JAY-Z wyruszą w swoją wspólną trasę koncertową “On The Run II”, podczas której odwiedzą również Polskę. Czy na scenie pojawią się również Kelly Rowland i Michelle Williams?

Podczas swoich ostatnich koncertów na festiwalu CoachellaBeyoncé postanowiła zaprosić na scenę swoje koleżanki z Destiny’s ChildKelly i Michelle. Teraz pojawiły się plotki, że być może to nie była jedyna okazja do zobaczenia całej trójki ponownie na scenie. Portal The Sun donosi, że trwają rozmowy odnośnie tego, aby Kelly i Michelle dołączyły do Beyoncé na scenie podczas wybranych koncertów z trasy “On The Run II”, w którą rusza wraz ze swoim mężem Jay-Z.

Źródło portalu donosi:

Cała trójka świetnie się bawiła przy pracach nad Coachellą i teraz Bey chce, aby dziewczyny były częścią “On The Run II”. Kelly i Michelle mają swoje własne zobowiązania i rodziny, ale mogłyby pojawić się na wybranych koncertach i zrobić niespodziankę fanom, ponieważ są świadome, że fani chcieliby zobaczyć reaktywację zespołu. To świetna okazja, aby świętować 20 lat od wydania ich debiutanckiego krążka.

Przypominamy, że Beyoncé i JAY-Z pojawią się u nas z trasą OTR II na PGE Narodowym w Warszawie 30 czerwca 2018 roku. Czy jest szansa, że oprócz nich na scenie zobaczymy też Kelly i Michelle?

https://www.facebook.com/sonymusicpoland/videos/10160124136390181/

 

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus