Kasia Nosowska pokazała okładkę swojej książki “A ja żem jej powiedziała…”! Kiedy premiera?

Kasia Nosowska debiutuje jako pisarka! Już w maju za sprawą wydawnictwa Wielka Litera ukaże się jej książka “A ja żem jej powiedziała…”. Na swoim Instagramie, wokalistka pochwaliła się nie tylko okładką, ale też zdradziła, co znajdziemy w książce.

Odkąd zespół Hey zawiesił działalność, Kasia Nosowska próbuje swoich sił w różnych branżach – została aktorką (zagrała w “Pitbull. Ostatni pies” oraz serialu “Druga szansa”), a teraz także pisarką. Choć sama podkreśla, że “A ja żem jej powiedziała…” nie jest debiutem literackim “Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi:) Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu” – napisała na swoim profilu Nosowska.

“A ja żem jej powiedziała…” to krótkie, humorystyczne filmiki, które od kilku miesięcy pojawiają się na profilu Kasi. Wyśmiewa i komentuje w nich sprawy bieżące oraz show-biznes.

Premiera książki 23 maja!

Panie, Panowie, Dziewczyny, Chłopaki! W lipcu ubiegłego roku, dzięki Agacie Kuleszy, ku uciesze wielu i rozpaczy wielu- rozpoczęłam przygodę z instagramem:) Życie ostro mnie wytarmosiło w tym czasie, a te filmiki pomogły zniwelować część ciężaru. Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z instagrama o szerszą wypowiedź. Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi:) Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu. Nie oszczędzam siebie. Opowiadam o życiu, z perspektywy własnego wieku, licząc, że jakiś fragment mojego doświadczenia Wam się przyda, zainspiruje, doda otuchy. Zerknijcie, jeśli Macie czas i ochotę:) Ukłony i uściski! #ajazemjejpowiedziala Premiera w maju, a niż za kilka dni przedsprzedaż.

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus