“Joyride” od Tinashe już w sprzedaży! Posłuchaj nowego wydawnictwa artystki

Amerykańska wokalistka Tinashe od dłuższego czasu pracowała nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po niedawnej premierze ostatnich singli “No Drama”“Faded Love” oraz “Me So Bad” fani artystki z dużą niecierpliwością czekali na jej album. Dziś premierę miał najnowszy krążek Tinashe zatytułowany “Joyride”!

“Joyride” to trzeci album wokalistki Tinashe, który trafił do sprzedaży 13 kwietnia nakładem wytwórni RCA. Sama artystka zdradziła, iż krążek powstawał tak długo ze względu na kilka jego koncepcji oraz wybór tej ostatecznej. Na albumie znajdziemy m.in. wcześniej wydane trzy utwory, czyli “No Drama”“Faded Love” oraz “Me So Bad”. Łącznie na krążku znajdziemy trzynaście kompozycji, z czego jedna to intro, a dwie inne to tzw. interlude’y.

Tinashe / RCA Records

Tracklista:

 1. Keep Your Eyes on the Road (Intro)
 2. Joyride
 3. No Drama (feat. Offset)
 4. He Don’t Want It
 5. Ooh La La
 6. Me So Bad (feat. Ty Dolla $ign and French Montana)
 7. Ain’t Good for Ya (Interlude)
 8. Stuck with Me (feat. Little Dragon)
 9. Go Easy on Me (Interlude)
 10. Salt
 11. Faded Love (feat. Future)
 12. No Contest
 13. Fires and Flames

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki do tej pory zamykało wydany w 2016 roku krążek “Nightride”, natomiast jego następca “Joyride” jak dotąd promują trzy single. Najnowszego albumu artystki możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowy album Tinashe?

Udostępnij na Google Plus