Jess Glynne powraca! Premiera singla “I’ll Be There” już w piątek

Angielska wokalistka i autorka tekstów Jess Glynne przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Po premierze debiutanckiego krążka artystki “I Cry When I Laugh”, z którego pochodziły takie hity jak “Real Love” nagrane z grupą Clean Bandit czy “Hold My Hand”, Glynne skupiła się nad nowym materiałem, który usłyszymy jeszcze w tym tygodniu!

Utwór “I’ll Be There” to pierwszy singiel angielskiej wokalistki Jess Glynne, którego premiera zaplanowana jest na 4 maja 2018 roku. Wokalistka wystąpi w brytyjskim programie The Graham Norton Show podczas którego zaprezentuje nową piosenkę, wtedy też prawdopodobnie singiel trafi do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych.

Artystka obecnie dopracowuje swój drugi studyjny krążek, który, póki co dość ogólnie, zaplanowany jest na lato. Nad premierowymi kompozycjami wokalistka pracowała nie tylko z jej stałą współpracowniczką Janée Bennett, lecz także z Tobym Gadem, Skrillexem czy PARTYNEXTDOORem. Dodatkowo kilka źródeł potwierdza, że artystka nagrała również duet z Ritą Orą, jednak nie wiemy jeszcze na czyim albumie ostatecznie znajdzie się ta kolaboracja.

Przypomnijmy, że Jess Glynne zdobyła ogromną popularność w Wielkiej Brytanii po gościnnym udziale w singlach grup Clean Bandit oraz Route 94, z którymi nagrała utwory “Rather Be” oraz “My Love”. Ostatnio wokalistkę można było usłyszeć w najnowszej kompozycji grupy Rudimental “These Days” z udziałem Dana Caplena i rapera Macklemore’a. Na lipiec i sierpień tego roku artystka zapowiedziała również swoją nową trasę koncertową, co wskazuje na to, że nowa era może być bliżej niż nam się wydaje. Czekacie na powrót Jess?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus