Janelle Monáe w teledysku do “I Like That”

Już w najbliższy piątek (27 kwietnia) swoją premierę będzie miał trzeci studyjny album Janelle Monáe zatytułowany “Dirty Computer”. Wokalistka opublikowała właśnie teledysk do kolejnej muzycznej zapowiedzi krążka.

“I Like That” to kolejna po “Make Me Feel,” ,” “Django Jane” i “PYNK” zapowiedź trzeciego albumu Monáe. Wokalistka podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszej piosenki.

Krążek zatytułowany “Dirty Computer” będzie miał swoją premierę w najbliższy piątek. Dzień wcześniej (26 kwietnia) na MTV zostanie wyemitowany 44-minutowy film “Dirty Computer: An Emotion Picture By Janelle Monáe”, który będzie zawierał piosenki z albumu.

“Zawsze wiedziałam, że zrobię ten album. Miałam ten tytuł w głowie jeszcze przed wydaniem mojego debiutanckiego krążka “The ArchAndroid”, ale bałam się ponieważ wiedziałam, że chcę powiedzieć wiele rzeczy, które były we mnie bardzo, bardzo głęboko, które były bardzo osobiste i z głębi serca.” – zdradziła wokalistka w wywiadzie z Zane Lowe.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus