Jak powstawał teledysk Ariany Grande do “No Tears Left To Cry”

Nowy album Ariany Grande jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Niedawno w końcu usłyszeliśmy nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. Klip do piosenki bije rekordy popularności, więc wokalistka podzieliła się zapisem z planu, gdzie możemy zobaczyć jak powstawały poszczególne sceny.

Ostatni rok był trudny dla Ariany. Po zamachu w Manchesterze – gdzie kilka minut po zakończeniu koncertu Ariany doszło do wybuchu przed wejściem na obiekt – wokalistka była zmuszona odwołać część swojej trasy koncertowej, a do wspomnień z tych ciężkich chwil z pewnością wracała nie raz w kolejnych miesiącach. Wokalistka jednak w końcu powraca na muzyczną scenę z nowym singlem!

“No Tears Left To Cry” to pierwszy singiel, który zapowiada czwarty album Ariany Grande. Piosenkę wyprodukował Max Martin, a słowa napisała Ariana Grande i Savan Kotecha.

Reżyserem teledysku jest Dave Myers, który odpowiedzialny jest za takie klipy jak “Havana” Camili Cabello, “Swish Swish” Katy Perry czy “Humble” Kendricka Lamara.

 

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus