Jak powstawał teledysk Ariany Grande do “No Tears Left To Cry”

Nowy album Ariany Grande jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Niedawno w końcu usłyszeliśmy nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. Klip do piosenki bije rekordy popularności, więc wokalistka podzieliła się zapisem z planu, gdzie możemy zobaczyć jak powstawały poszczególne sceny.

Ostatni rok był trudny dla Ariany. Po zamachu w Manchesterze – gdzie kilka minut po zakończeniu koncertu Ariany doszło do wybuchu przed wejściem na obiekt – wokalistka była zmuszona odwołać część swojej trasy koncertowej, a do wspomnień z tych ciężkich chwil z pewnością wracała nie raz w kolejnych miesiącach. Wokalistka jednak w końcu powraca na muzyczną scenę z nowym singlem!

“No Tears Left To Cry” to pierwszy singiel, który zapowiada czwarty album Ariany Grande. Piosenkę wyprodukował Max Martin, a słowa napisała Ariana Grande i Savan Kotecha.

Reżyserem teledysku jest Dave Myers, który odpowiedzialny jest za takie klipy jak “Havana” Camili Cabello, “Swish Swish” Katy Perry czy “Humble” Kendricka Lamara.

 

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus