Iggy Azalea zdradza szczegóły “Surviving the Summer”: “To będzie wizualna EP-ka. Dajcie mi jeszcze chwilę”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea w ostatnim czasie nie miała szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęły już 4 lata, a ostatnim singlem promującym najnowszy krążek jest utwór “Savior”. Raperka zapowiadała jakiś czas temu iż najnowszy materiał ma być gotowy do końca kwietnia. Na ten moment nie jest znana data premiery wydawnictwa ani efekt finalny, ale Iggy po raz kolejny podzieliła się nowymi informacjami na temat krążka!

Album “Surviving the Summer” to nadchodzący krążek Iggy Azalei, który zapowiadany jest już od dłuższego czasu. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 2018 rok, a obecnie utworem promującym jest piosenka “Savior”. Raperka co jakiś czas informuje i odpowiada fanom na pytanie odnośnie albumu. W ostatnich dniach po raz kolejny artystka podzieliła się dość istotnymi faktami dotyczącymi krążka, lecz nie jesteśmy do końca pewni czy fani będą z tego powodu zadowoleni.

Twitter: @IGGYAZALEA

Według usuniętego już przez raperkę tweeta, zapowiadane wydawnictwo “Surviving the Summer” nie będzie albumem długogrającym, lecz wizualną EP-ką, na której wszystkie utwory doczekają się towarzyszącego im teledysku. Jak też można było się spodziewać raperka po raz kolejny prosi fanów o cierpliwość w oczekiwaniu na nową muzykę. Iggy na swoim Instastory zdradziła również, że wśród nowych utworów spodziewać się możemy kolaboracji z jamajskim raperem Seanem Paulem. Czy doczekamy się premiery “STS”?

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified”, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Raperka zapowiadała wydanie krążka “Digital Distortion”, który promowały utwory “Team”“Mo Bounce” oraz “Switch”, jednak plany wydawnicze zostały zaniechane i wydawnictwo zostało anulowane. Obecnie Iggy przygotowuje się od dłuższego czasu do wydania swojego projektu “Surviving the Summer” – trzymamy kciuki i wierzymy, że Iggy w końcu uda się bez przeszkód wydać krążek.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus