Honorata Skarbek w teledysku do nowego singla “Zasady”

“Zasady” to nowy teledysk Honoraty Skarbek. Utwór promuje nadchodzący krążek wokalistki “Sunset”, który swoją premierę będzie miał już 11 maja. Znajdziemy na nim jedenaście kompozycji, w tym duet z Wdową. Nad albumem Honorata pracowała m.in. z Sarsą i Lanberry.

Singiel “Zasady” powstał we współpracy z producentem Piotrem Siejką, który jest także odpowiedzialny za produkcję pierwszego singla “Na koniec świata” oraz wielu innych utworów na płycie wokalistki. Za reżyserię teledysku odpowiada natomiast Dawid Ziemba.

“Sunset” to czwarty album w dyskografii 25-letniej wokalistki, która zadebiutowała w 2011 roku płytą “Honey”. Wydawnictwo pokryło się złotem, podobnie jak drugi krążek “Million”. Przez 7 lat obecności na rynku muzycznym piosenkarka zrealizowała 15 teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 milionów odsłon.

W zaledwie 24 godziny płyta w przedsprzedaży zajęła 2. miejsce najchętniej kupowanych płyt w rankingu Top 100 na Empik.com, w kategorii Polskie Płyty POP.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus