Gwen Stefani z rezydencją z Las Vegas. Czy zagra hity No Doubt?

Gwen Stefani dołączy do gwiazd, które zadomowiły się ze swoją trasą koncertową w Las Vegas. Wokalistka zagra 25 koncertów w miejscu, w którym wcześniej występowała Britney Spears.

Gwen Stefani rozpocznie swoją rezydencję w Las Vegas zatytułowaną “Just A Girl” 25 czerwca. Wokalistka wystąpi na scenie Zappos Theater w Planet Hollywood, czyli dokładnie w tej samej lokalizacji, w której wcześniej swoje show dawała Britney Spears z koncertami “Piece Of Me”.

https://twitter.com/gwenstefani/status/983693818917675008

Wokalistka nie ukrywa, że rezydencja w Las Vegas to spełnienie jej marzeń. W oświadczeniu Gwen napisała:

Mieć możliwość zrobienia show w Vegas, to niesamowity zaszczyt. Dorastając w Anaheim w Kalifornii, nigdy nie przypuszczałabym, że mogę mieć własną rezydencję. Miałam tyle szczęścia koncertując w ciągu mojej kariery, ale tworzenie show dla Vegas jest czymś, czego nigdy nie doświadczyłam i nie mogę się już tego doczekać!

Na chwilę obecną nie wiadomo czy oprócz utworów z solowych albumów Gwen usłyszymy też największe hity No Doubt. E!News podaje, że to bardzo prawdopodobne i prowadzone są rozmowy, aby koncerty wokalistki były okazją dla fanów, aby ponownie usłyszeć takie przeboje jak “Don’t Speak” czy “It’s My Life”.

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus