Gwen Stefani z rezydencją z Las Vegas. Czy zagra hity No Doubt?

Gwen Stefani dołączy do gwiazd, które zadomowiły się ze swoją trasą koncertową w Las Vegas. Wokalistka zagra 25 koncertów w miejscu, w którym wcześniej występowała Britney Spears.

Gwen Stefani rozpocznie swoją rezydencję w Las Vegas zatytułowaną “Just A Girl” 25 czerwca. Wokalistka wystąpi na scenie Zappos Theater w Planet Hollywood, czyli dokładnie w tej samej lokalizacji, w której wcześniej swoje show dawała Britney Spears z koncertami “Piece Of Me”.

https://twitter.com/gwenstefani/status/983693818917675008

Wokalistka nie ukrywa, że rezydencja w Las Vegas to spełnienie jej marzeń. W oświadczeniu Gwen napisała:

Mieć możliwość zrobienia show w Vegas, to niesamowity zaszczyt. Dorastając w Anaheim w Kalifornii, nigdy nie przypuszczałabym, że mogę mieć własną rezydencję. Miałam tyle szczęścia koncertując w ciągu mojej kariery, ale tworzenie show dla Vegas jest czymś, czego nigdy nie doświadczyłam i nie mogę się już tego doczekać!

Na chwilę obecną nie wiadomo czy oprócz utworów z solowych albumów Gwen usłyszymy też największe hity No Doubt. E!News podaje, że to bardzo prawdopodobne i prowadzone są rozmowy, aby koncerty wokalistki były okazją dla fanów, aby ponownie usłyszeć takie przeboje jak “Don’t Speak” czy “It’s My Life”.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus