Grupa Cigarettes After Sex wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają?

Grupa zyskała niebywały rozgłos generując setki milionów odsłuchów na portalu YouTube i serwisach streamingowych, zdobywając miano jednej z najczęściej słuchanych zespołów na świecie. Po wyprzedanym koncercie w 2016 roku w Starym Maneżu, grupa powraca do Gdańska. Okrzyknięci ulubieńcami Polaków pojawią się w Polsce 13 sierpnia dzięki uprzejmości agencji Fource. Poznajcie szczegóły wydarzenia!

Cigarettes After Sex to ambientowo-popowy kolektyw ze Stanów Zjednoczonych, na którego czele stoi Greg Gonzalez. Zespół powstał w 2008 roku i wypuścił dotychczas dwie EP-ki: “I” i “Affection”, a także debiutancki longplay “Cigarettes After Sex”. Cigarettes After Sex zagrali na najważniejszych światowych festiwalach, a w Polsce, gdzie zespół jest szczególnie uwielbiany, wszystkie dotychczasowe koncerty zostały wyprzedane.

Dzięki uprzejmości agencji Fource Cigarettes After Sex już wkrótce zagrają w Polsce! Grupa wystąpi 13 sierpnia 2018 roku w Starym Maneżu w Gdańsku. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.fource.plwww.GoOut.netwww.eventim.pl, www.biletomat.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Cigarettes After Sex: 13.08.2018 Gdański, Stary Maneż.

Udostępnij na Google Plus