“Golden” od Kylie Minogue już w sprzedaży! Posłuchaj nowego albumu artystki

Na premierę najnowszego albumu Kylie Minogue fani musieli trochę poczekać! Wokalistka długo pracowała nad następcą płyty “Kiss Me Once”, która ukazała się jeszcze w 2014 roku, ale oczekiwanie dobiegło końca. Wydawnictwo promują jak dotąd kompozycje “Dancing”“Stop Me From Falling”, a ostatnio również utwór “Raining Glitter”. Dziś premierę miał najnowszy longplay artystki, pod tytułem “Golden”!

Wydawnictwo “Golden” to już czternasty(!) album w karierze Kylie Minoge, który trafił do sprzedaży cyfrowej i fizycznej oraz serwisów streamingowych 6 kwietnia tego roku. Pierwszym singlem promującym był utwór “Dancing”, a sam krążek utrzymany jest w klimatach country popu. Na standardowej edycji albumu znajdziemy dwanaście kompozycji, które zostały wzbogacone o cztery dodatkowe piosenki na edycji deluxe.

Kylie Minogue / Darenote Limited

Tracklista:

 1. Dancing
 2. Stop Me From Falling
 3. Golden
 4. A Lifetime to Repair
 5. Sincerely Yours
 6. One Last Kiss
 7. Live a Little
 8. Shelby ’68
 9. Radio On
 10. Love
 11. Raining Glitter
 12. Music’s Too Sad Without You (with Jack Savoretti)
 13. Lost Without You
 14. Every Little Part of Me
 15. Rollin’
 16. Low Blow

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album Australijki, “Kiss Me Once”, miał swoją premierę jeszcze w 2014 roku. Minogue ruszyła wtedy również w trasę Kiss Me Once Tour, która ostatecznie zawitała także do Polski. Wydawnictwo “Golden” artystka jeszcze przed premierą określała jako najbardziej osobiste w jej karierze. Najnowszego albumu artystki możecie posłuchać poniżej. Jak Wam przypadła Kylie w nowej odsłonie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus