Florence + The Machine z nowym utworem “Sky Full Of Song”

Gwiazda tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival, zespół Florence + The Machine powrócił z nowym materiałem. Dziś swoją premierę miał utwór “Sky Full Of Song”. Teledysk do utworu nakręcił A.G Rojas. Piosenka, wbrew wcześniejszym spekulacjom nie zapowiada czwartego studyjnego albumu w dorobku zespołu “High as Hope”, który ukaże się 29 czerwca 2018.

– To piosenka, która spadła mi prosto z nieba – mówi o “Sky Full Of Song” Florence Welch. – Czasem, gdy występujesz na scenie, wchodzisz w swoisty stan uniesienia i ciężko później zejść na ziemię. O tym właśnie jest ten numer. O uczuciu, które cię rozdziera, o pędzie w górę, poza swoje granice, o tym, jak chcesz, żeby ktoś cię przytrzymał, nie pozwolił ci odlecieć, pomógł wrócić do bycia sobą. To niesamowite, iście niebiańskie a zarazem naznaczone samotnością uczucie.

Singiel został nagrany z okazji Record Store Day.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus