Filip Lato zapowiada debiutancki album. Posłuchaj “Halo Ziemia”

Dziś premiera trzeciego, solowego singla Filipa Lato, który zasłynął wielkim hitem nagranym wraz z chórem Sound’n’Grace “100”. Jest to jednocześnie pierwszy utwór, który zapowiada debiutancką płytę wokalisty. Jej premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2018 roku.

Filip dał się poznać szerszej publiczności za sprawą programu  “The Voice of Poland”. Tuż po jego zakończeniu doszło do współpracy z najsłynniejszym polskim chórem Sound’n’Grace. Efektem ich współpracy była piosenka “100”. Utwór podbiła serca słuchaczy i znalazł się na 3 miejscu wśród najczęściej granych piosenek w 2017 roku. Aktualnie Filipa możemy oglądać w show “Twoja Twarz Brzmi znajomo”, emitowanego na antenie Polsat.

“Halo Ziemia” to pierwszy utwór z zapowiadanej na ten rok płyty Filipa. Dziś swoją premierę ma także towarzyszący mu teledysk.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus