Eva Simons prezentuje nowy singiel! Zobacz teledysk do utworu “THE ONE”

O holenderskiej wokalistce Evie Simons świat usłyszał za sprawą jej utworu “Silly Boy” wydanego w 2009 roku, kiedy to po wycieku utworu do sieci pomylono go z piosenką autorstwa Lady Gagi i Rihanny. Dzięki internetowi piosenka stała się bardzo popularna, a Eva wykorzystując okazję wydała kolejne utwory. Niestety pomimo wielu singli wydanych przez wokalistkę nie doczekaliśmy się od niej jak na razie pełnego albumu. W 2017 roku wokalistka powróciła do muzycznego show-biznesu i wydała dwa nowe utwory “Guaya” oraz “Avalon”, jednakże nie przyniosło to żadnych dalszych aktywności. Eva nie poddaje się jednak i do sieci trafił właśnie zupełnie nowy utwór!

Utwór “THE ONE” to najnowszy singiel wokalistki Evy Simons, który miał swoją premierę w sieci wraz z teledyskiem 6 kwietnia pod szyldem wytwórni 8Ball Music (znanej wcześniej jako Powerhouse Music). Za produkcję piosenki odpowiedzialny jest holenderski producent Boaz van de Beatz, a sam utwór został napisany przez Evę Simons z pomocą Aimé Caina i Gertjana “Brainpower” Mulde’a. Klip został wyreżyserowany przez samą wokalistkę.

Eva Simons / 8Ball Music

Przypomnijmy, że Eva Simons zadebiutowała jeszcze w 2009 roku ze swoim singlem “Silly Boy”. Od tamtego czasu wydała kilkanaście singli solowych, ma również na swoim koncie kolaboracje z innymi artystami, np. will.i.amem w utworze “This is Love”.  Teledysk do najnowszego singla Evy możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka wokalistki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus