Duet HONNE wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają?

HONNE w Polsce! Kariera tego londyńskiego duetu potoczyła się szybko, bo już pierwszy singiel “Warm On A Cold Night” podbił serca fanów soulowej elektroniki, zyskując zawrotne liczby odtworzeń w sieci. Fani będą mięli okazję usłyszeć oraz zobaczyć grupę na żywo już 6 listopada w warszawskich Hybrydach.

HONNE po japońsku oznacza “prawdziwe uczucia” i słowo to często zestawiane jest z “tatemae” – oznaczające odmienne zachowania i opinie okazywane publicznie. Duet HONNE w wyjątkowy dla siebie sposób przełamują stereotypy zimnych Brytyjczyków, ośmielając słuchaczy do poruszania delikatnych, emocjonalnych kwestii – do tego tematu nawiązują w większości swoich utworów, zdobywając przy tym serca przede wszystkim damskiej części publiczności. “Na nasze koncerty przychodzi bardzo wiele kobiet, sporo z osobą towarzyszącą” – przyznaje multiinstrumentalista James Hatcher. Frontman Andy Clutterbuck mówi, że widział ze sceny więcej niż by chciał, kiedy zespół zaczynał czarować zmysłowym klimatem piosenek. Na samym czarowaniu się nie skończyło. “Sporo ludzi przychodzi do nas po koncertach mówiąc, że nasza muzyka jest soundtrackiem do ich związku. Od poznania online do pierwszego spotkania, od zerwania do narodzin dzieci” – zapewnia wokalista.

HONNE mają na swoim koncie studyjny album “Warm on a Cold Night” oraz kilka EP-ek, które zostały dobrze przyjęte zarówno przez krytyków jak i słuchaczy duetu. Duet obecnie przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka zatytułowanego “Love Me / Love Me Not”, którego premiera zaplanowana jest na 24 sierpnia tego roku. Fani fuzji elektroniki, soulu, R’n’B, Jamesa Blake’a czy Franka Oceana z pewnością odnajdą się w klimatycznych singlach HONNE.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead HONNE już wkrótce wystąpią w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskich Hybrydach 6 listopada 2018 roku. Wejściówki na koncert będzie można nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn już od piątku, 4 maja od 10:00. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: HONNE: 06.11.2018 Warszawa, Hybrydy.


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus