Cardi B pobiła rekord Taylor Swift na Apple Music

Amerykańska raperka Cardi B wydała w ubiegłym tygodniu swój album “Invasion Of Privacy”, który notuje bardzo dobre wyniki w serwisach streamingowych oraz równie imponującą sprzedaż. Będzie to prawdopodobnie drugi najlepiej sprzedający się kobiecy album w tym roku, a do tego wszystkiego raperka pobiła właśnie rekord na Apple Music, który wcześniej należał do Taylor Swift.

Debiutancki album Cardi B zatytułowany “Invasion Of Privacy” osiągnął ponad 100 milionów odsłuchań na Apple Music i ustanowił nowy rekord odsłuchań w pierwszym tygodniu od premiery należący do kobiety. Krążek raperki podwoił poprzedni rekord należący do Taylor Swift i jej albumu “Reputation” i jest obecnie piątym najczęściej słuchanym albumem na Apple Music. To bardzo imponujący wynik – po pierwsze debiutanckie albumy zazwyczaj nie pobijają żadnych rekordów, a po drugie… nie pobijają Taylor Swift.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus