Brooke Candy usuwa zdjęcia z IG. Szykuje się powrót?

Amerykańska wokalistka i raperka Brooke Candy w ostatnim czasie dopracowywała materiał na swój nowy album, a po wydanym jakiś czas temu klipie do “Living Out Loud” wszystko zdawało się być już na ostatniej prostej. Niestety stało się inaczej i nastąpiła zmiana planów. Teraz artystka usunęła wszystkie zdjęcia z swojego Instagrama, czy szykuje powrót na scenę?

Brooke Candy usunęła wszystkie zdjęcia z swojego profilu na Instagramie. Chwile po usunięciu pojawiły się na jej profilu trzy tajemnicze zdjęcia z podpisem “wkrótce”. Czy oznacza to powrót Brooke Candy?

Stay tuned.

A post shared by Brooke Candy (@brookecandy) on

Tak jak informowaliśmy parę miesięcy temu, artystka planowała wydanie swojego debiutanckiego krążka pod skrzydłami wytwórni RCA Records, jednak jak wynika z ostatniego wywiadu plany te uległy zmianie.

Warto wspomnieć, że Brooke Candy wydała do tej pory jedną EP-kę, “Opulence” w 2014 roku. Od tamtej pory artystka wydała kilka singli, które miały wejść w skład niewydanego albumu o planowanym tytule “Daddy Issues”.

 

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus