BARANOVSKI zaprezentował klip do nowego singla. W roli głównej wystąpiła gwiazda SNL Polska

Na oficjalnym kanale BARANOVSKIEGO pojawił się właśnie klip do utworu “Dym”, który od jakiegoś czasu podbija listy przebojów rozgłośni radiowych. W wyreżyserowanym przez Michała Jagiełło video artysta wystąpił wspólnie z aktorką, znaną m.in. z polskiej edycji Saturday Night Life, Laurą Breszką.

“Dym” to krótka historia o relacji utkwionej w najgorętszym z żywiołów. Płomień i dym. Pod ich przykrywką kryje się burzliwy związek, który finalnie okazuje się wypalać i jak to z ogniem bywa, czeka na nieuniknione wygaśnięcie – opowiada o swoim singlu BARANOVSKI.

– W warstwie muzycznej na pierwszy plan wyłania się motyw basu, który nawiązuje do utworu ‘The Less I Know The Better’ zespołu Tame Impala. Piosenka jest połączeniem innowacyjnych rozwiązań z klasycznymi patentami. Cały utwór jest mieszanką różnych stylów, co finalnie owocuje wyszukanym popowym brzmieniem – dodaje muzyk.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus