Avril Lavigne: “Skończę mój nowy album w ciągu dwóch tygodni”

Kanadyjska wokalistka i autorka tekstów Avril Lavigne przygotowuje się powoli do swojego wielkiego powrotu do muzycznego świata. Ostatnie lata upłynęły artystce na walce z ciężką chorobą, która okazała się dużo bardziej skomplikowana w leczeniu niż się pierwotnie wydawało. Od kilku lat wokalistka pracuje nad swoim kolejnym albumem i zapowiada, że wkrótce go skończy.

W ubiegłym roku Avril zamieściła dziś na swoim koncie na Instagramie post, w którym potwierdziła, że zmieniła wytwórnię i promocje związane z jej nowym krążkiem zrealizowane zostaną już pod szyldem wytwórni BMG. Wydany ponad trzy lata temu eponimiczny album był zatem jej pierwszym i ostatnim wydawnictwem zrealizowanym dla Epic Records, co Lavigne traktuje jako swoje “artystyczne odrodzenie”.

Podczas jednego z ostatnich wywiadów wokalistka zapowiedziała, że planuje skończyć pracę nad swoim szóstym albumem w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

To bardzo potężne nagranie i pracowałam nad nim trzy lata. Myślę, że mogę już powiedzieć, że skończę pracę nad albumem w ciągu dwóch tygodni i wydam go w tym roku. Zajęło mi to trzy lata. Byłam już gotowa, ale wciąż pracowałam i napisałam piosenki, które są potężne i prawdziwe. Myślę, że ludzie będą się mogli z nimi utożsamiać.

Czekacie na nowy album Avril?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus