Avicii popełnił samobójstwo. Rodzina potwierdziła szokujące informacje

Avicii zmarł 20 kwietnia w Omanie w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziś poznaliśmy przyczynę śmierci muzyka. Jego rodzina wydała specjalne oświadczenie w którym poinformowała, że popełnił on samobójstwo. Avicii zostawił list pożegnalny.

“Nasz ukochany Tim był poszukiwaczem, delikatną artystyczną duszą szukającą odpowiedzi na pytania egzystencjalne. Był przesadnym perfekcjonistą, który podróżował i ciężko pracował w tempie, które doprowadziło do skrajnego stresu. Kiedy przestał koncertować, chciał znaleźć równowagę w życiu, aby być szczęśliwy i móc robić to, co kochał najbardziej – muzykę. Naprawdę zmagał się z myślami o sensie, życiu, szczęściu. Nie mógł już sobie poradzić. Chciał znaleźć spokój. Tim nie był stworzony do tej biznesowej machiny, w której się znalazł. Był wrażliwym facetem, który kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Tim, zawsze będziemy Cię kochać i za Tobą tęsknić. To, jaką osobą byłeś, i Twoja muzyka utrzymają pamięć o Tobie przy życiu. Kochamy Cię, Twoja rodzina” – czytamy w oficjalnym komunikacie rodziny.

O śmierci muzyka jako pierwsza poinformowała jego managerka: „Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Tima Berglinga, znanego również jako Avicii. Został znaleziony martwy w Maskat w Omanie 20 kwietnia po południu czasu lokalnego. Rodzina jest zrozpaczona. Prosimy więc o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie” – brzmiała treść oświadczenia.

 

Music is a big part of my life 🤫

Post udostępniony przez Avicii (@avicii)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus