Australijski magazyn zdradza datę premiery nowego albumu Troye Sivana

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą. Fani Sivana długo jednak musieli czekać na jakiekolwiek informacje odnośnie jego nowej twórczości. Oczekiwanie jednak dobiegło końca w tym roku, a teraz w końcu znamy datę premiery albumu!

Jakiś czas temu wokalista zdradził, że jego album jest ukończony w 99% procentach i obecnie jest na etapie masteringu. Teraz okazuje się, że prace nad krążkiem zostały już prawdopodobnie zakończone. Australijski magazyn GQ zdradził w jednym ze swoich artykułów, że album będzie miał swoją premierę 8 czerwca.

Przypominamy, że pierwszym singlem promującym drugi studyjny album Sivana jest utwór “My My My!”. Na krążku znajdzie się również piosenka “The Good Side”, która została krótko po premierze pierwszego singla. Na fanów czeka również niespodzianka – na płycie będzie można usłyszeć utwór nagrany wraz z Arianą Grande.

Jestem mega podekscytowany tym duetem. Kocham tę piosenkę i kocham tę osobę.” – powiedział Troye w jednym z wywiadów.

Nadchodzące wydawnictwo Troye jest jednym z 30 krążków, które redakcja POPHEART wybrała jako najbardziej oczekiwane w 2018 roku

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus