ABBA powraca. Legendarny zespół nagrał dwa nowe utwory!

Niedawno informowaliśmy, że Benny, Anni-Frid, Björn i Agnetha, czyli najbardziej ikoniczny zespół w historii muzyki – ABBA planuje właśnie powrót na scenę koncertową. Teraz członkowie ABBY potwierdzają, że oprócz koncertowych planów, grupa nagrała dwa premierowe utwory.

Niedawno informowaliśmy, że 35 lat po tym, jak zespół rozstał się, ABBA wznowi działalność i planuje wielką wirtualną trasę koncertową. Benny powiedział w ostatnim wywiadzie, że nowość koncertowa będzie bardzo innowacyjna.

Teraz na Instagramie zespołu została zamieszczona krótka informacja prasowa o nowej muzyce od zespołu. Jak poinformowali członkowie ABBY, wspólna praca w studiu zaowocowała dwiema piosenkami. Jedna z nich o nazwie “I Still Have Faith In You” będzie miała swoją premierę podczas specjalnego programu w stacjach NBC (w Stanach) i BBC (w UK) w grudniu 2018.

Gotowi na powrót ABBY?

❤️ #abbaofficial #abba

A post shared by @ abbaofficial on

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus