5 Seconds of Summer zdradzają szczegóły nadchodzącego albumu! Posłuchaj utworu “Youngblood”

Australijski zespół 5 Seconds of Summer po dwuletniej przerwie powraca z nowym materiałem! Grupa zaprezentowała miesiąc temu swój nowy singiel, który był wielkim powrotem do muzycznego świata. Nowa piosenka doczekała się również teledysku i jest zapowiedzią trzeciego krążka, którego premiera już niedługo. Grupa podzieliła się informacjami na temat wydawnictwa oraz nowym utworem!

Trzeci longplay zespołu 5 Seconds of Summer został zatytułowany “Youngblood” i trafi do sprzedaży cyfrowej i fizycznej oraz serwisów streamingowych 22 czerwca nakładem wytwórni Capitol Records. Wraz z zapowiedzią albumu ruszyła również jego przedsprzedaż oraz do sieci trafił premierowy utwór o takim samym tytule co krążek. Na standardowej edycji wydawnictwa znajdziemy trzynaście utworów, w tym wydany wcześniej singiel “Want You Back”. Edycja deluxe albumu została wzbogacona o trzy dodatkowe kompozycje.

5 Seconds of Summer / Capitol Records

Tracklista:

 1. Youngblood
 2. Want You Back
 3. Lie to Me
 4. Valentine
 5. Talk Fast
 6. Moving Along
 7. If Walls Could Talk
 8. Better Man
 9. More
 10. Why Won’t You Love Me
 11. Woke Up in Japan
 12. Empty Wallets
 13. Ghost of You
 14. Monster Among Men
 15. Meet You There
 16. Babylon

Przypomnijmy, że zespół 5 Seconds of Summer zadebiutował jeszcze w 2013 roku z utworem “Out of My Limit” jednak to dopiero rok później grupa zdobyła rozgłos dzięki swojemu hitowi “She Looks So Perfect”. 5SOS mają na ten moment swoim koncie dwa albumy studyjne, z czego ostatni wydany w 2015 roku “Sounds Good Feels Good” wygenerował m.in. takie single jak “She’s Kinda Hot” czy “Jet Black Heart”. Premierowej kompozycji “Youngblood” możecie posłuchać poniżej. Czekacie na nowe wydawnictwo od 5SOS?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus