Zobacz teledysk Poli Rise do “OhOH” nagrany w Korei Południowej

To z pewnością czas Poli Rise! Kilka tygodni temu ukazał się jej debiutancki album, który zbiera świetne opinie krytyków i słuchaczy, a sama wokalistka została zaproszona do udziału w finałowym odcinku SNL Polska. Teraz przyszedł czas na nowy teledysk!

Na oficjalnym kanale YouTube Poli Rise ukazał się kolejny teledysk promujący jej debiutancki album “Anywhere But Here”. Tym razem video powstało do singla “OhOH”. Klip, w całości został zrealizowany w Korei Południowej.

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku EP-ką  “The Power of Coincidence”. Debiutancki mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus