Znienawidzeni The Chainsmokers prezentują nowy utwór! Posłuchaj piosenki “Everybody Hates Me”

O Alexie Pallu i Andrew Taggarcie, czyli amerykańskim duecie The Chainsmokers było stosunkowo cicho, przynajmniej w kwestii muzyki i rok 2017 został przez nich zakończony raczej w ciszy, przynajmniej artystycznej. Jednakże od kilku tygodni panowie prezentują nową muzykę, która niejako różni się od wcześniejszych dokonań artystycznych duetu. Według wcześniejszych zapowiedzi, dziś nastąpiła premiera kolejnej kompozycji zapowiadającej nowy krążek!

Piosenka “Everybody Hates Me” to najnowsza propozycja od The Chainsmokers, która zapowiadana była już od jakiegoś przez duet w mediach społecznościowych i miała swoją premierę 16 marca. Samą piosenkę fani mogli już usłyszeć podczas ich ostatnich koncertów. Rok 2018 jest na pewno świeżym startem i zmianą stylu muzycznego panów oraz zapowiedzią nowego albumu, którego data premiery nie jest na ten moment jeszcze znana.

The Chainsmokers / Disruptor / Columbia

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydany prawie rok temu album “Memories…Do Not Open”, na którym znalazły się takie hity grupy jak “Paris” czy “Something Just like This”. Obecnie duet w tym roku wydał dwie premierowe kompozycje – “Sick Boy” oraz “You Owe Me”, które zapowiadają nowy album. Jego premiera nie jest natomiast znana, lecz prawdopodobnie zostanie wydany jeszcze w 2018 roku. Najnowszy utwór “Everybody Hates Me” prezentujemy Wam poniżej. Co sądzicie o nowej piosence The Chainsmokers?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus