Znamy szczegóły kolejnego singla Kylie Minogue! Co już wiemy o kompozycji “Stop Me From Falling”?

Premiera najnowszego albumu Kylie Minogue zbliża się wielkimi krokami! Wokalistka długo pracowała nad następcą płyty “Kiss Me Once”, która ukazała się jeszcze w 2014 roku, jednak jej czas nareszcie nadszedł. Pierwszym przedsmakiem wydawnictwa była kompozycja zatytułowana “Dancing”, natomiast już wkrótce artystka zaprezentuje kolejny, który tym razem został zrealizowany ze specjalnymi gośćmi.

Fani Kylie Minogue oczekując na płytę “Golden” niewątpliwie musieli uzbroić się w cierpliwość, jednak wokalistka bardzo szybko nadrabia straty. Według różnych źródeł kolejny singiel promujący jej nowe wydawnictwo nosi nazwę “Stop Me From Falling”, a gościnnie usłyszymy w nim także znaną z hitu “Bailando” grupę Gente de Zona. Klip do piosenki został zrealizowany w gorącej Hawanie i jest już podobno gotowy do premiery, która ma mieć miejsce niedługo po premierze samego utworu w sprzedaży cyfrowej i serwisach streamingowych. Kompozycja trafić ma w ręce fanów prawdopodobnie 16 marca.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Australijki, “Kiss Me Once”, miał swoją premierę jeszcze w 2014 roku. Minogue ruszyła wtedy również w trasę Kiss Me Once Tour, która ostatecznie zawitała także do Polski. Premiera nowego wydawnictwa wokalistki zaplanowana jest obecnie na 6 kwietnia 2018 roku i ma to być najbardziej osobista płyta w jej karierze. Jesteście ciekawi co zaserwuje nam tym razem?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus