Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na Kraków Live Festival 2018!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów! Karnety Early Bird trafiły do sprzedaży 5 lutego, a ich sprzedaż trwała do 18 lutego. Jakich artystów zobaczymy w tym roku?

Kendrick Lamar

Pierwszy headliner, który swój koncert będzie mieć 17 sierpnia. Kendrick Lamar, świeżo upieczony zdobywca 5 nagród Grammy, autor najlepiej ocenianej płyty 2017 roku i aktualnie najbardziej wpływowy światowy muzyk jest jednym z najbardziej oczekiwanych na tegorocznym festiwalu. Raper zdobył bardzo duży rozgłos na świecie dzięki swojemu wydanemu w 2017 roku albumowi “DAMN.”, który został doceniony zarówno przez krytyków jak i fanów artysty.

Martin Garrix

Młody DJ został headlinerem drugiego dnia festiwalu i z pewnością rozgrzeje i rozrusza całą publikę. Martin Garrix swój pierwszy spektakularny sukces zaliczył w wieku lat 17-tu, kiedy na rynku pojawił się jego singiel “Animals”. W ciągu kilku tygodni trzyminutowe nagranie uczyniło z holenderskiego DJ-a światową gwiazdę. Dziś tylko ten jeden utwór ma ponad miliard wyświetleń na YouTube, a liczone w setkach milionów streamy i pierwsze miejsca na listach przebojów przypieczętowały status ikony EDM-u, muzycznego fenomenu XXI wieku. Dziś, 22-letni DJ ma na swoim koncie szereg hitów nagranych z takimi gwiazdami jak Bebe Rexha, Dua Lipa czy Troye Sivan.

Die Antwoord

Nieokiełznany i ekscentryczny duet Die Antwoord dołącza do headlinerów tegorocznego festiwalu. Posłuchamy ich nietuzinkowej muzyki już 17 sierpnia, a fani którzy już wcześniej mięli okazję zobaczyć oraz usłyszeć występy grupy na żywo, wiedzą, że z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus