Zespół Echosmith prezentuje nowy singiel! Zobacz teledysk do utworu “Over My Head”

Amerykański zespół polskiego pochodzenia Echosmith, który znany jest głównie za sprawą hitu “Cool Kids”, powraca z nową muzyką. Grupa w ostatnim czasie szlifowała materiał na swój drugi album, którego premiera zaplanowana jest jeszcze w najbliższym czasie. Zespół w oczekiwaniu na krążek postanowił podzielić się nowym singlem wraz z towarzyszącym mu teledyskiem!

Piosenka “Over My Head” to singiel zapowiadający drugi studyjny album Echosmith, który nazywać ma się “Inside a Dream“. Zespół w zeszłym roku zapowiadał wydanie krążka, jednak po wydaniu trzech singli decyzja została podjęta aby wydać EP-kę i skupić się na szlifowaniu materiału na pełny krążek. Najnowszy utwór Echosmith trafił do sprzedaży 16 marca i został wyprodukowany przez Leroya Clampitta, kryjącym się pod pseudonimem Big Taste, który współpracował już z takimi gwiazdami jak Dua Lipa, Adam Lambert czy Justin Bieber. Zespół nagrał również do kompozycji teledysk, który miał swoją premierę 20 marca w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że grupa Echosmith zadebiutowała ze swoim singlem “Cool Kids”, która stała się hitem w wielu krajach. Zespół ma na swoim koncie jeden studyjny album “Talking Dreams”, z którego pochodzą wspomniane wcześniej “Cool Kids” jak również single “Bright” oraz “Let’s Love”. Teledysk do utworu “Over My Head” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus