Wytwórnia Kylie o nowym albumie: “Spodziewamy się rekordowej sprzedaży”

Kilka tygodni temu Kylie Minogue wydała swój pierwszy singiel “Dancing”. Mimo szumnych zapowiedzi odnoszących się do brzmienia nowej piosenki, fani i krytycy nie byli zachwyceni, co również przełożyło się na kiepski wynik komercyjny na listach przebojów. Pomimo braku sukcesu, nowa wytwórnia Kylie spodziewa się rekordowej sprzedaży krążka “Golden”.

Australijka, która powróciła z “Dancing” wyda swój czternasty album studyjny “Golden” 6 kwietnia. Będzie to jej pierwszy album z BMG UK, po opuszczeniu Parlophone.

Alistair Norbury, brytyjski prezes BMG, jest pewny, że zmiana kierunku muzycznego przez Kylie na nowej płycie będzie korzystna. “To będzie decydujący moment dla tej wytwórni”, powiedział w wywiadzie. “Nie spieszyliśmy się i czuję dumę, że daliśmy jej [Kylie] przestrzeń, by zrobić płytę, którą chciała zrobić.”

Kylie ma niesamowitą historię na oficjalnej liście albumów w UK, z pięcioma numerami #1 na liście najlepiej sprzedających się krążków i kolejnymi albumami w TOP10. BMG UK wierzy, że Kylie sprzeda ogromne ilości albumu “Golden”. Prezes w wywiadzie dodał: “Wierzymy, że to będzie największy album z rekordem BMG w Wielkiej Brytanii, jaki kiedykolwiek mieliśmy. Przewidujemy, że będzie to największa sprzedaż albumu w pierwszym tygodniu, jaką kiedykolwiek mieliśmy w BMG w Wielkiej Brytanii.”

Podzielacie również dobre nastroje prezesa?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus