Węże 2018. Najgorszy teledysk okołofilmowy to… Zobacz nominacje!

Węże to odpowiednik Złotych Malin – nagród przyznawanych dla najgorszych filmów i ich twórców. W tym roku nagrody zostaną rozdane po raz siódmy. O tytuł najgorszego filmu 2017 roku rywalizować będą: „Botoks”, „Labirynt świadomości”, „Na układy nie ma rady”, „PonadJa”, „Szatan kazał tańczyć” i „Zerwany kłos”. Poznaliśmy także najgorsze teledyski okołofilmowe.

Nagrody Węże przyznawane są w 13 kategoriach, a są to m.in.: najgorszy aktor, aktorka, duet, występ poniżej talentu. Akademia docenia także reżyserów i scenarzystów, chybione filmy o ważnej tematyce, żenujące sceny w polskim kinie i takie efekty „specjalne”, złe plakaty oraz teledyski. Nominacje przyznawane są filmom, które w poprzednim roku kalendarzowym miały swoją oficjalną premierę kinową i były wyświetlane na otwartych biletowanych seansach. O wyborze nominowanych decydują członkowie Popkulturowej Akademii Wszystkiego, którą tworzą ludzie działający zawodowo w obszarze szeroko pojmowanej kultury.

W kategorii “najgorszy teledysk okołofilmowy” o “nagrodę” powalczą:

Contra Mundum „Już dopala się ogień biwaku” – „Wyklęty”

Ania Dąbrowska „Porady na zdrady (Dreszcze)” – „Porady na zdrady”

Dempsey & Tune Seeker „Dwie korony” – „Dwie korony”

Zofia Nowakowska „Warto jest wierzyć” – „Zerwany kłos”

Popek, Sobota, Matheo „Totem” – „Totem”

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus