Tinashe w klipie do najnowszego singla! Zobacz teledysk do utworu “Me So Bad”

Amerykańska wokalistka Tinashe od jakiegoś czasu pracuje nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po niedawnej premierze ostatniego singla “Faded Love” fani artystki z dużą niecierpliwością czekają na zapowiedziany album, którego premiera już za dwa tygodnie. Artystka zapowiadała w ostatnim czasie wydanie kilku utworów, jednym z nich była piosenka “Me So Bad”, która trafiła właśnie do sieci wraz z teledyskiem!

Piosenka “Me So Bad” to jedna z trzech kompozycji zapowiadających nadchodzące wydawnictwo wokalistki Tinashe. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 29 marca 2018 roku, a gościnnie usłyszymy w nim raperów Ty Dolla $ign’a , Frencha Montanę. Kompozycja doczekała się również teledysku, który swoją premierę miał tego samego dnia w serwisie YouTube. Piosenka “Me So Bad” jest trzecią z zapowiedzi z nadchodzącego albumu wokalistki wśród których znajdziemy też wydane wcześniej utwory “No Drama” oraz “Faded Love”.

Tinashe / RCA Records

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki zamyka wydane w 2016 roku wydawnictwo “Nightride”, natomiast jego następcy, po wielu opóźnieniach, spodziewać możemy się już za dwa tygodnie. Póki co jednak w ramach oczekiwania prezentujemy Wam najnowszy teledysk artystki do utworu “Me So Bad”. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus