Tinashe prezentuje tracklistę albumu “Joyride”

Amerykańska wokalistka Tinashe od dłuższego czasu pracowała nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po niedawnej premierze ostatnich singli “No Drama” oraz “Faded Love” fani artystki z dużą niecierpliwością czekali na tę najważniejszą informację – dotyczącą samego albumu. Artystka zapowiedziała niedawno wydanie krążka “Joyride”, teraz poznaliśmy jego tracklistę.

“Joyride” to nadchodzący album wokalistki Tinashe, który szumnie zapowiadany był już od dłuższego czasu. Sama artystka zdradziła, iż krążek powstawał tak długo ze względu na kilka jego koncepcji oraz wybór tej ostatecznej. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 13 kwietnia 2018 roku, a do sieci trafiła już również okładka. Na albumie znajdziemy trzy utwory, które były już wcześniej zapowiadane, czyli “No Drama”“Faded Love” oraz “Me So Bad” oraz dziesięć innych utworów.

Gotowi?

Joyride 4/13 + guess which track is coming out on Friday?

A post shared by TINASHE (@tinashenow) on

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus