Tinashe prezentuje okładkę oraz datę premiery swojego albumu “Joyride”!

Amerykańska wokalistka Tinashe od dłuższego czasu pracowała nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po niedawnej premierze ostatnich singli “No Drama” oraz “Faded Love” fani artystki z dużą niecierpliwością czekali na tę najważniejszą informację – dotyczącą samego albumu. Artystka zapowiadała już od dawna wydanie albumu, jednak nie przekazywała żadnych konkretnych informacji. Aż do teraz kiedy mamy potwierdzenie!

“Joyride” to nadchodzący album wokalistki Tinashe, który szumnie zapowiadany był już od dłuższego czasu. Sama artystka zdradziła, iż krążek powstawał tak długo ze względu na kilka jego koncepcji oraz wybór tej ostatecznej. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 13 kwietnia 2018 roku, a do sieci trafiła już również okładka. Na albumie znajdziemy z pewnością trzy utwory, które były już wcześniej zapowiadane, czyli “No Drama”, “Faded Love” oraz “Me So Bad”. Nie jest znana na ten moment jeszcze tracklista krążka, jednak jest to kwestią kilku dni kiedy wokalistka podzieli się również i tą informacją.

Tinashe / RCA Records

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki zamyka wydane w 2016 roku wydawnictwo “Nightride”, natomiast jego następcy, po wielu opóźnieniach, spodziewać możemy się już za miesiąc. “Joyride” jak dotąd promują single “No Drama” oraz “Faded Love”, a w najbliższym czasie prawdopodobnie premierę będzie miał trzeci z zapowiadanych utworów. Czekacie na nowy album Tinashe?

Udostępnij na Google Plus