The Weeknd powraca z nową muzyką! Poznaj szczegóły albumu “My Dear Melancholy”

Amerykański artysta i autor tekstów The Weeknd w ostatnim czasie zniknął na jakiś czas z muzycznego show-biznesu na rzecz nagrywania nowej muzyki. Wokalista kilka dni temu zapowiedział, że fani jego muzyki mogą spodziewać się jego nowej twórczości. Nikt jednak nie spodziewał się pewnie, że już w ciągu kilku godzin artysta podzieli się nowym albumem. Do you feel it coming?

Wydawnictwo “My Dear Melancholy”, bo tak będzie nosić tytuł album lub EP-ka amerykańskiego wokalisty The Weeknd’a ma trafić do sprzedaży i serwisów streamingowych już 30 marca. Na ten moment nie są znane szczegóły ani kierunek muzyczny jaki obrał wokalista. Nieoczekiwana zapowiedź albumu poprzedzona była tajemniczymi billboardami i później okładką wydawnictwa.

tonight

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)

Warto wspomnieć, że ostatni krążek wokalisty “Starboy” spotkał się z pozytywną reakcją muzycznego świata i udało mu się dotrzeć do pierwszego miejsca list sprzedaży m.in. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie sprzedano jak dotąd już ponad milion kopii płyty od czasu jej premiery w listopadzie. Jesteście gotowi na nową muzykę od The Weeknda?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus