The Chainsmokers zapowiadają nowy singiel! Premiera już niedługo

O Alexie Pallu i Andrew Taggarcie, czyli amerykańskim duecie The Chainsmokers było stosunkowo cicho, przynajmniej w kwestii muzyki i rok 2017 został przez nich zakończony raczej w ciszy, przynajmniej artystycznej. Jednakże od kilku tygodni panowie prezentują nową muzykę, która niejako różni się od wcześniejszych dokonań artystycznych duetu. Już bardzo niedługo możemy usłyszeć kolejny utwór zapowiadający nowy krążek!

Piosenka “Everybody Hates Me” to zapowiadana od jakiegoś czasu kompozycja, która prawdopodobnie swoją premierę będzie mieć jeszcze w przyszłym tygodniu. Duet The Chainsmokers już od kilku dni zapowiada w mediach społecznościowych nowy utwór, a samą piosenkę fani duetu mogli już usłyszeć podczas ich ostatnich koncertów. Rok 2018 jest na pewno świeżym startem i zmianą stylu muzycznego panów, a nowy singiel może wkrótce dołączyć do już wydanych kompozycji “You Owe Me” oraz “Sick Boy”.

Instagram: @alexpall

Instagram: @alexpall

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydany prawie rok temu album “Memories…Do Not Open”, na którym znalazły się takie hity grupy jak “Paris” czy “Something Just like This”. Obecnie duet w tym roku wydał  dwie premierowe kompozycje, które zapowiadają nowy album. Jego premiera nie jest natomiast znana, lecz prawdopodobnie zostanie wydany jeszcze w 2018 roku. Dacie szanse nowej odsłonie The Chainsmokers?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus