Taylor Swift prezentuje teledysk do utworu “Delicate”

Amerykańska wokalistka Taylor Swift kontynuuje promocje swojego albumu “reputation” i kilka dni temu wybrała nowy singiel, którym został utwór “Delicate”. Po ostatnich hitowych i mocnych kompozycjach jak “Look What You Made Do” czy ostatnio “End Game” przyszła pora na bardziej subtelną kompozycję. Wokalistka zdążyła również nagrać i wydać teledysk do singla!

Piosenka “Delicate” to kolejny singiel amerykańskiej wokalistki Taylor Swift z albumu “reputation” wydanego pod koniec 2017 roku. Utwór został wyprodukowany przez Maxa Martina i Shellbacka, którzy odpowiedzialni są za większość piosenek na krążku. Kompozycja została wysłana do rozgłośni radiowych 12 marca, a klip do niej miał swoją premierę 11 marca podczas gali iHeart Radio Music Awards, która w tym roku odbyła się w Inglewood w Kalifornii. Reżyserem wizualnej kompozycji utworu Joseph Kahn, który odpowiedzialny jest za wszystkie teledyski promujące ostatni krążek wokalistki.

Przypominamy, że singiel promuje wydany w listopadzie krążek “reputation”, który jest szóstym albumem wokalistki. Do tej pory wydawnictwo promowały takie utwory jak “Look What You Made Me Do”, “…Ready For It?” oraz “End Game”. Teledysk do najnowszego singla “Delicate” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowy klip Taylor?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus