SZA: “Mój nowy album będzie moim ostatnim”

Nie minął jeszcze rok od premiery debiutanckiego albumu SZA, a wokalistka już zapowiada, że następny krążek będzie jej ostatnim.

SZA udzieliła bardzo szczerego wywiadu magazynowi Flaunt, w którym opowiada o procesie tworzenie swojego drugiego albumu. Wokalistka wyznała, że wkłada w pracę bardzo dużo serca, ponieważ nowy album będzie jej ostatnim.

Jestem wciąż nieszczęśliwa. Mój świat zmniejsza się tak bardzo i tak szybko. Mam tyle do napisania i czuje się jak w klatce. Tworzę teraz album mojego życia i wiem to, ponieważ mój nowy album będzie moim ostatnim albumem.

Przypominamy, że SZA wydała swój debiutancki album “Ctrl” w czerwcu ubiegłego roku. Wokalistka była nominowana do pięciu nagród Grammy, ale niestety nie wygrała żadnej. Wydaje się również, że wokalistka żałowała również tego, że podarowała Rihannie swój utwór “Consideration”, który miał być mocnym punktem jej debiutanckiego krążka. Czy te wszystkie wydarzenia wpłynęły na to, że SZA nie jest zadowolona ze swojej kariery i zamierza ją zakończyć?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus