Spotify aktualizuje aplikacje i wprowadza możliwość umieszczanie teledysków. Taylor Swift zadebiutuje z nowym klipem do “Delicate”

Amerykańska wokalistka Taylor Swift kontynuuje promocje swojego albumu “reputation” i kilka dni temu wybrała nowy singiel, którym został utwór “Delicate”. Po ostatnich hitowych i mocnych kompozycjach jak “Look What You Made Do” czy ostatnio “End Game” przyszła pora na bardziej subtelną kompozycję. Wokalistka zdążyła również nagrać i wydać teledysk do singla! Teraz zaskoczyła informacją, że na Spotify ukaże się drugi klip do piosenki.

Spotify coraz śmielej postanawia wchodzić w obszar teledysków. Kilka miesięcy temu platforma streamingowa testowała rozwiązania video na jednej ze swoich playlist, a chwile potem udostępniła wertykalny klip Seleny Gomez. Dzisiejsza aktualizacja Spotify wprowadza możliwość umieszczania teledysków w serwisie.

Nowość od Spotify zbiegła się ogłoszeniem Taylor Swift Twitterze, że nowy (drugi) teledysk do jej singla “Delicate” będzie miał premierę tylko na Spotify o północy. Oryginalny teledysk, który miał swoją premierę 11 marca.

Gotowi?

 

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus