Shawn Mendes zapowiada muzyczny powrót!

Zgodnie z plotkami, które krążyły od pewnego czasu – Shawn Mendes powraca. Artysta umieścił dzisiaj na swoim Instagramie zdjęcie billboardu z Times Square, centrum Nowego Jorku.

Nicholas Hautman, dziennikarz magazynu US Weekly, zdradził na początku miesiąca, że 23 marca usłyszymy nową muzykę od Shawna Mendesa. Te plotki wydaje się potwierdzać billboard z Times Square z podpisem “Coming Soon”.

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Przypominamy, że Shawn zaczął nagrywać swój trzeci album w październiku ubiegłego roku. Wokalista dzielił się zdjęciami zza kulis powstawania krążka w swoich mediach społecznościowych. Za wszystkie ostatnio wydane single Shawna odpowiedzialny był producent Teddy Geiger, który pracował również między innymi z One Direction, Jamesem Bluntem czy Maroon 5. Po zdjęciach publikowanych przez Geigera na Instagramie, można było wywnioskować, że będzie on również producentem najnowszego albumu Mendesa.

Przypominamy, że oba poprzednie krążki wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego krążka znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100.

Gotowi na powrót Shawna?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus