Shawn Mendes powróci w tym miesiącu?

Czyżby Shawn Mendes kończył już pracę nad swoim trzecim albumem i był gotowy zaprezentować fanom nowy singiel jeszcze w tym miesiącu?

Nicholas Hautman, dziennikarz magazynu US Weekly, zdradził, że 23 marca usłyszymy nową muzykę od Shawna Mendesa. Na chwilę obecną jednak sam artysta nie potwierdził tych doniesień.

Przypominamy, że Shawn zaczął nagrywać swój trzeci album w październiku ubiegłego roku. Wokalista dzielił się zdjęciami zza kulis powstawania krążka w swoich mediach społecznościowych. Za wszystkie ostatnio wydane single Shawna odpowiedzialny był producent Teddy Geiger, który pracował również między innymi z One Direction, Jamesem Bluntem czy Maroon 5. Po zdjęciach publikowanych przez Geigera na Instagramie, można było wywnioskować, że będzie on również producentem najnowszego albumu Mendesa.

Przypominamy, że oba poprzednie krążki wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego krążka znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100.

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus