Sam Smith wyda drugi singiel z albumu “The Thrill Of It All”

Brytyjski piosenkarz Sam Smith, znany z takich hitów jak „Stay With Me” czy “I’m Not the Only One”, oficjalnie powrócił ze swoim nowym studyjnym wydawnictwem. Kilkanaście tygodni temu poznaliśmy pierwszy singiel z wydawnictwa zatytułowany “Too Good At Goodbyes”, który został bardzo ciepło przyjęty przez jego fanów i krytyków muzycznych, a niedawno album “The Thrill Of It All” w całości trafił do sprzedaży i serwisów strumieniowych. Teraz wokalista ogłasza drugi singiel z krążka.

Kolejnym singlem Sam Smith będzie przerobiona wersja “Pray” z udziałem rapera Logic. Ujawniając wiadomość na Twitterze, Smith potwierdził, że zaktualizowany mix zostanie wydany w czwartek (29 marca).

Piosenka początkowo pojawiła się na Smith’s 2017 na drugim albumie “The Thrill of It All”, a Smith opisuje ją jako “jeden z moich ulubionych utworów na albumie”.

Gotowi?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus