Premiera nowej piosenki od Kylie Minogue! Posłuchaj utworu “Raining Glitter”

Premiera najnowszego albumu Kylie Minogue zbliża się wielkimi krokami! Wokalistka długo pracowała nad następcą płyty “Kiss Me Once”, która ukazała się jeszcze w 2014 roku, jednak jej czas nareszcie nadszedł. Wydawnictwo promują jak dotąd kompozycja “Dancing” oraz wydany ostatnio utwór “Stop Me From Falling”, a tymczasem do sieci trafiła kolejna zapowiedź krążka!

Piosenka “Raining Glitter” to kolejna już kompozycja, która jest zapowiedzią nadchodzącego albumu australijskiej wokalistki Kylie Minogue. Krążek “Golden” ma mieć swoją premierę 6 kwietnia, a premierowy utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 30 marca. Na ten moment nie są znane plany artystki co do danej piosenki, lecz prawdopodobnie szczegółów dowiemy się niebawem.

Kylie Minogue / Darenote Limited

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Australijki, “Kiss Me Once”, miał swoją premierę jeszcze w 2014 roku. Minogue ruszyła wtedy również w trasę Kiss Me Once Tour, która ostatecznie zawitała także do Polski. Premiera nowego wydawnictwa wokalistki zaplanowana jest obecnie na 6 kwietnia 2018 roku i ma to być najbardziej osobista płyta w jej karierze. Premierowej kompozycji “Raining Glitter” posłuchać możecie poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór Kylie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus