Premiera nowego teledysku Taylor Swift w tym tygodniu!

Taylor Swift kontynuuje promocje swojego albumu “reputation” i kilka dni temu wybrała nowy singiel. Po “Look What You Made Do” czy “End Game” przyszła pora na piosenkę “Delicate”.

“Delicate” to kolejny singiel amerykańskiej wokalistki Taylor Swift z albumu “reputation” wydanego pod koniec 2017 roku. Utwór został wyprodukowany przez Maxa Martina i Shellbacka, którzy odpowiedzialni są za większość piosenek na krążku. Kompozycja ma być zostać wysłana do rozgłośni radiowych 12 marca. Dzień wcześniej zobaczymy teledysk, o czym poinformowała wokalistka w swoich mediach społecznościowych.

Premiera klipu odbędzie się 11 marca podczas gali iHeart Radio Music Awards, która w tym roku odbędzie się w Inglewood w Kalifornii. Klip wyreżyseruje Joseph Kahn, który odpowiedzialny jest za wszystkie teledyski promujące ostatni krążek wokalistki.

Zobaczcie film zapowiadający premierę od Taylor:

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Przypominamy, że singiel promuje wydany w listopadzie krążek “reputation”, który jest szóstym albumem wokalistki. Do tej pory wydawnictwo promowały takie utwory jak “Look What You Made Me Do”, “…Ready For It?” oraz “End Game”.  Czy wybór bardziej stonowanej piosenki na singiel jest dobrym pomysłem?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus