Premiera EP-ki The Weeknda “My Dear Melancholy” oraz dwóch teledysków promocyjnych!

Amerykański artysta i autor tekstów The Weeknd jakiś czas temu zniknął z muzycznego show biznesu, jednak jego przerwa od mediów nie trwała długo. Kilka dni temu wokalista zapowiedział, że fani mogą spodziewać się premierowych kompozycji już w ciągu najbliższych dni, a dziś w sieci debiutuje jego najnowszy projekt w postaci EPki. Wraz z nią opublikowano także teledyski promocyjne do dwóch utworów.

Wydawnictwo “My Dear Melancholy” to tytuł EP-ki amerykańskiego wokalisty The Weeknda, która trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 30 marca. Wydawnictwo składa się z sześciu utworów, w tym promujące je “Call Out My Name” oraz “Try Me”, do których wokalista nagrał klipy. Obecnie teledyski dostępne są niestety tylko dla użytkowników serwisu Spotify (“Try Me” / “Call Out My Name”), jednak kwestią czasu jest aby klipy zostały również opublikowany w ogólnodostępnym serwisie YouTube.

Tracklista:

  1. Call Out My Name
  2. Try Me
  3. Wasted Times
  4. I Was Never There (feat. Gesaffelstein)
  5. Hurt You (feat. Gesaffelstein)
  6. Privilege

Warto wspomnieć, że ostatni krążek wokalisty “Starboy” spotkał się z pozytywną reakcją muzycznego świata i udało mu się dotrzeć do pierwszego miejsca list sprzedaży m.in. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie sprzedano jak dotąd już ponad milion kopii płyty od czasu jej premiery w listopadzie. Najnowszego wydawnictwa The Weeknda “My Dear Melancholy” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowa muzyka od wokalisty?


Udostępnij na Google Plus