Poznaj szczegóły debiutanckiej płyty Gromee “Chapter One”

Gromee to z pewnością jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych i DJ w Polsce. Wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji w Lizbonie z utworem „Light me up”. Piosenka zapowiada także jego album “Chapter One”, który ukaże się  16 marca.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Współpracuje nie tylko z zagranicznymi artystami. Na koncie ma również m.in. remiks dla Ani Dąbrowskiej i Beaty Kozidrak. W ubiegłym roku za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ-a w kraju.

“Chapter One” jest zbiorem singli, które do tej pory stworzył Gromee. Nie zabraknie również nowych produkcji oraz dwóch remixów stworzonych specjalnie dla wspomnianych: Ani Dąbrowskiej i Beaty Kozidrak.

Tracklista “Chapter One”:

 1. Fearless (feat. May-Britt Scheffer)
 2. Lingo (feat. Mahan Moin)
 3. Follow You (feat. Wurld)
 4. Light Me Up (feat. Lukas Meijer)
 5. Spirit (feat. Mahan Moin)
 6. Who Do You Love (feat. Wurld)
 7. Without You (feat. Lukas Meijer)
 8. Gravity (feat. Andreas Moe)
 9. Runaway (feat. Mahan Moin)
 10. All Night 2017 (feat. WurlD)
 11. Hurricane (feat. Terri B!)
 12. 2BA
 13. Ania Dąbrowska – Nieprawda (Gromee Remix)
 14. Beata – Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

Album ukaże się pod patronatem Popheart.pl!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus