Pola Rise gwiazdą muzyczną finałowego odcinka SNL Polska!

Przed nami finał pierwszego sezonu SNL Polska – rodzimej wersji kultowego amerykańskiego formatu, który podbił serca widzów. Takie skecze, jak teleturniej papieży z Piotrem Adamczykiem czy klip CHWDP w wykonaniu Joanny Krupy z pewnością przejdą do historii naszej sceny rozrywkowej. Już w najbliższą sobotę prowadzącą SNL Polska będzie Weronika Rosati, a sceną muzyczną zawładnie wschodząca gwiazda muzyki alternatywnej, Pola Rise.

Pola Rise to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ze względu na swoją oryginalność i urzekającą świeżością twórczość, porównywana jest często do Lykke Li, Banks czy nawet Björk. W 2014 roku ukazał się jej pierwszy solowy singiel zatytułowany Did You Sleep Last Night, który wraz z utworem Soulless Dance pojawił się na jej debiutanckim minialbumie The Power of Coincidence.  W styczniu 2018 roku na rynku ukazał się debiutancki album studyjny Poli – Anywhere But Here który zyskał przychylne opinie recenzentów i słuchaczy.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus