Nowy utwór Troye’a Sivana na ścieżce dźwiękowej do filmu “Love, Simon”! Posłuchaj “Strawberries & Cigarettes”

Troye Sivan, artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął kilkanaście miesięcy temu prace nad jego następcą. Artysta niedawno wydał swój nowy singiel “My My My!”, który spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, a teraz kolejna premierowa kompozycja trafia w ręce fanów wraz ze ścieżką dźwiękową do jednego z filmów.

Piosenka “Strawberries & Cigarettes” to nagranie Troye’a Sivana zrealizowane na potrzeby produkcji “Love, Simon”, która trafiła do kin w Stanach Zjednoczonych 15 marca 2018 roku. Utwór trafił do sprzedaży i serwisów streamingowych dzień po premierze obrazu, czyli 16 marca. Produkcja została stworzona we współpracy z Jackiem Antonoffem i pierwotnie trafić miała na debiutancki album wokalisty, jednak z nieznanych powodów została ostatecznie odrzucona. Warto wspomnieć, że pośród innych artystów biorących udział w stworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu są także między innymi Khalid, , Bleachers czy The 1975.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye’a Sivana zamyka wydany w grudniu 2015 roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Z krążka, oprócz singli “Heaven”“Wild” oraz “Talk Me Down”, pochodzi również singiel “Youth”, który dotarł ostatecznie do 23. miejsca amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Piosenki “Strawberries & Cigarettes” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus