Nowy album Ariany Grande jest już ukończony

Ariana Grande jest gotowa zaprezentować światu swój czwarty album nad którym pracowała przez ostatni rok. Ma być to “najbardziej osobisty krążek w jej karierze”.

Ostatni rok był trudny dla Ariany. Po zamachu w Manchesterze – gdzie kilka minut po zakończeniu koncertu Ariany doszło do wybuchu przed wejściem na obiekt – wokalistka była zmuszona odwołać część swojej trasy koncertowej, a do wspomnień z tych ciężkich chwil z pewnością wracała nie raz w kolejnych miesiącach. Wydaje się jednak, że w końcu jest gotowa powrócić na muzyczną scenę.

2 marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę wyprodukowali Pharrell i Max Martin, a teksty do każdej piosenki napisała Ariana, co jest nowością, jeżeli chodzi o krążki wokalistki.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie album ujrzy światło dzienne, ale jak podaje portal TMZ – płyta podobno w całości spodobała się wytwórni.

Przypominamy, że w Sylwestra Ariana Grande opublikowała na swoim Instagramie fragment jej nowego singla z dopiskiem “do zobaczenia w przyszłym roku”. Jak podawała wtedy stacja CAPITAl FM, nową piosenkę wokalistki mieliśmy usłyszeć już w lutym. Tak się jednak nie stało. Kiedy usłyszymy nowy singiel Ariany?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus