Nowe wydawnictwo Panic! at the Disco już wkrótce! Poznaj szczegóły albumu “Pray for the Wicked”

Panic! at the Disco, czyli amerykański zespół pod nazwą którego występuje aktualnie jedynie jego frontman, Brendon Urie, zapowiada wydanie nowego albumu w tym roku. Wokalista zakończył jakiś czas temu swoją światową trasę promującą poprzednie wydawnictwo i skupił się na nagrywaniu nowego materiału. Długo nie trzeba było czekać aby artysta zapowiedział nowe wydawnictwo wraz z promującymi go piosenkami, które już trafiły do sieci!

Album “Pray for the Wicked” to nadchodzący szósty album zespołu Panic! at the Disco, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku nakładem wytwórni Fueled by Ramen. Tak jak przy poprzednim krążku za produkcję tego wydawnictwa odpowiedzialny jest m.in. Jake Sinclair, który ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Sia, Fall Out Boy czy 5 Seconds of Summer. Do tej pory płytę Panic! at the Disco promują wydane w poprzednim tygodniu dwa utwory: “(Fuck A) Silver Lining” oraz “Say Amen (Saturday Night)”, który doczekał się również teledysku. Wizualna odsłona utworu została wyreżyserowana przez Daniela “Cloud” Camposa i Spencera Sussera. Do sieci wraz ze szczegółami krążka ruszyła również jego przedsprzedaż jak i zapowiedź trasy promującej.

Panic! at the Disco / Fueled by Ramen

Tracklista:

 1. (Fuck A) Silver Lining
 2. Say Amen (Saturday Night)
 3. Hey Look Ma, I Made It
 4. High Hopes
 5. Roaring 20s
 6. Dancing’s Not a Crime
 7. One of the Drunks
 8. The Overpass
 9. King of the Clouds
 10. Old Fashioned
 11. Dying in LA

Przypomnijmy, że ostatni krążek Panic! at the Disco zatytułowany “Death of a Bachelor” został wydany jeszcze w 2016 roku, który promowały m.in. takie utwory jak “Hallelujah”, “Victorious” czy “LA Devotee” Teledysk do najnowszej piosenki “Say Amen (Saturday Night)” możecie obejrzeć poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus