Niall Horan prezentuje teledysk do najnowszego singla “On The Loose”!

Irlandzki wokalista i autor tekstów Niall Horan, który znany do niedawna znany był przede wszystkim jako członek zespołu One Direction, promuje obecnie swój solowy debiutancki krążek. Artysta do tej pory wydał już kilka utworów promujących, a dziś do sieci trafił również teledysk do jednego z nich!

Utwór “On The Loose” to czwarty singiel, który promuje debiutancki album Nialla Horana pod tytułem “Flicker”. Piosenka została wyprodukowana przez Juliana Bunettę, który również jest współodpowiedzialny za jej warstwę tekstową. Do kompozycji powstał również teledysk, który miał swoją premierę 6 marca w serwisie YouTube.

Niall Horan / Capitol Records

Przypomnijmy, że Niall Horan wraz z One Direction nagrał łącznie pięć studyjnych albumów, z których ostatni to “Made In The A.M.” z 2015 roku. Wokalista ma na swoim koncie debiutancki krążek “Flicker”, który promują m.in. takie utwory jak “Slow Hands” czy “Too Much To Ask”. Teledysk do ostatniego singla “On The Loose” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowy klip wokalisty?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus